>Zhvishen lojtarët e Milanit

>

Në kohën që futbollistët në Angli po sfidojnë temperaturat nën zero për të luajtur, e ata të Spanjës po kundërshtojnë të luajnë më 2 janar, klubi italian Milan po bën qejf në Dubai.
Në këtë foto shihet suedezi Zlatan Ibrahimovic me bashkëlojtarët që shfrytëzojnë pushimin nga stërvitjet për të bërë plazh në Dubai. Lideri në Serie A ka udhëtuar për pushimin dimëror në Emiratet e Bashkuara Arabe, dhe pjesë e ekipit të Allegrit është bërë edhe Antonio Cassano. /indeksonline/

Advertisements
Postuar te SPORT. Komentet te >Zhvishen lojtarët e Milanit Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: