>Lucy Pinder, provokuese edhe kur mbulon gjinjtë

>

Modelja superatraktive britanike, Lucy Pinder, ka incizuar një editorial të ri për revistën “Front” Ajo, kësaj radhe jo që ka
mbajtur veshur jelekë gjinjsh, por edhe i ka mbuluar me dorë “frutat” e saj.Lucy Pinder, provokuese edhe kur mbulon gjinjtë
Lucy Pinder, provokuese edhe kur mbulon gjinjtë
Lucy Pinder, provokuese edhe kur mbulon gjinjtë
Lucy Pinder, provokuese edhe kur mbulon gjinjtë
Advertisements
Postuar te Fashion, Seks dhe Dashuri. Komentet te >Lucy Pinder, provokuese edhe kur mbulon gjinjtë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: