>Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtë

>

Klaudia El Dursi vjen nga Polonia dhe është dëshmi e gjallë që në atë vend nuk rriten vetëm katolike të devotshme. Bukuroshja e zjarrtë me fotografitë e saja në
“Playboy”-n polak që para tri vitesh shkaktoi zemërim të madh, por kjo vetëm që i ndihmoi në karrierë si modele.

Kjo 21-vjeçare është e gjatë “vetëm” 174 centimetra kështu që nuk merr pjesë në shumë revy pasi që disenjatorët e famshëm e konsiderojnë shumë të shkurtë. Përkundër kësaj ajo është shumë e kërkuar si modele për rroba të brendshme, dhe falë kësaj mund t’i paguajë studimet e drejtësisë që është duke i zhvilluar./yp

Postuar te Fashion, Seks dhe Dashuri. Komentet te >Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: