>Ancelotti shumë afër shkarkimit

>

Chelsea u turpërua nga Arsenali të hënën duke u shndërruar në një skuadër qesharake nga Arsenali në kampionatin anglez të futbollit dhe

vendi në bankinë i Carlo Ancelottit tronditet gjithnjë e më shumë.

Humbja në “Emirates” duket të jetë pika e fundit në shishen e ujit që është plot e kulmuar nga pesë ndeshje që Chelsea nuk arrin të fitojë. Trajneri e di që Abramovich në këtë moment nuk është i kënaqur.
“Besoj se kam akoma besimin e tij por nuk jam i sigurt”, thotë trajneri italian, duke pranuar se Chelsea nuk mund të mos fitojë për 6 ndeshje radhazi duke paralajmëruar kështu largimin e tij nëse nuk fiton në ndeshjen e radhës. /indeksonline
Advertisements
Postuar te SPORT. Komentet te >Ancelotti shumë afër shkarkimit Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: