>AAK në opozitë

>

Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani është përgatitur për në opozitë. Në emisionin Info magazina në Klan Kosova, Ramadani ka thënë se ka fituar votat e mjaftueshme për të qenë deputet i
ardhshëm i Kuvendit të Kosovës.

 “Unë do të jem pjesë e legjislativit dhe do të jem në opozitë”, ka thënë ai. Ramadani është i njohur në publik si  kundërshtar i ashpër i koalicionit të mundshëm me PDK-në./koha

Advertisements
Postuar te KOSOVË, POLITIKË, Zgjedhjet 2010. Komentet te >AAK në opozitë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: