>I censurohet prapanica

>

Prapanica lakuriqe e aktores Natalie Portman, ishte tepër e nxehtë për filmin e saj të ri “Your Highness”, kështu që kësaj
bukurosheje në mënyrë digjitale nga brekët tango, i janë punuar veshje të larjes.

Përveç që e kanë censuruar prapanicën e Natalias, janë censuruar edhe një minutë i plotë i asaj që është dashur të jetë ‘trailer’ i këtij filmi, pasi për shkak të skenave të shumta të lakuriqësisë, kishte fituar shenjën “nuk është i përshtatshëm për personat më të rinj se 18 vjeç”./yp

Advertisements
Postuar te Kinematografi, Seks dhe Dashuri, Show-Biz. Komentet te >I censurohet prapanica Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: