>Çiftet e Hollivudit 2010

>

Yjet e Hollivudit janë gjithmonë e më aktiv në dashuri. Është vërtetë shumë pasionuese të jesh në dijeni të të gjithë të rejave që i ndodh yjeve. Dihet shumë mirë që në hollivud rrezikon gjithmonë të dalësh më ish-in e dikujt, dhe zinxhiri i dashurisë përfundon duke u bërë një rreth shumë i ngushtë. 


Kështu psh Halle Berry është dashuruar me Olivier Martinez ish i dashuri i Lylie Minongue, Cameron Diaz me Alex Rodrriguez, që dikur ishte i dashuri i Kate Hudson, Avril Lavigne ka gjetur lumturinë me Brody Jenner, që ka frekuetuar kohë më parë shumë nga yjet e Hollivudit/bw


Advertisements
Postuar te Seks dhe Dashuri, Show-Biz. Komentet te >Çiftet e Hollivudit 2010 Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: