Stili i Lady Gaga-as: I cuditshëm

Lady Gaga në një intervistë të dhënë një vit më parë për revistën prestigjoze të modës “Vogue” kishte deklaruar se ishte veshur gjithmon në mënyrë ekstreme dhe të ekzagjeruar.
 
Dhe mesa duket ajo nuk kishte gabuar aspak, sepse veshjet e saj vetëm normale nuk mund të duken. Këngëtarja amerikane me origjinë italiane gjithmonë ka dashur të krijojë një stil të sajin, unik dhe të paimitueshëm, të jetë koherente me modën e duke e ndjekur atë me shumë pasion.
 
 

Postuar te Show-Biz. Komentet te Stili i Lady Gaga-as: I cuditshëm Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: