Vetura e 007, 5 milionë $

Një veturë Aston Martin DB5, nga viti 1964, ë cilën e ka vozitur Sean Conery në rolin e Jams Bondit në filmin “Goldfinger”, së shpejti do të gjendet në auksion, ndërsa pritet të arijë çmimin rekord prej 5 milionë dollarëve, shkruan AFP.

Postuar te Tjera. Komentet te Vetura e 007, 5 milionë $ Janë të Mbyllura

Vetura e 007, 5 milionë $

Një veturë Aston Martin DB5, nga viti 1964, ë cilën e ka vozitur Sean Conery në rolin e Jams Bondit në filmin “Goldfinger”, së shpejti do të gjendet në auksion, ndërsa pritet të arijë çmimin rekord prej 5 milionë dollarëve, shkruan AFP.

Postuar te Tjera. Komentet te Vetura e 007, 5 milionë $ Janë të Mbyllura

Aparat 3D

Panasonic ka hedhur në treg modelin e parë në botë të një aparati fotografik dixhital i aftë të kap imazhe statike tre dimensionale.

Makina fotografike, e quajtur “Lumix DMC-GH2”, i përket një serie me teknologji micro 4/3, një hibrid ndër modelet më të avancuara profesionalë.

Ai ka një aftësi optike prej 16 megapixel. Produkti më i ri i shtëpisë Panasonic mund edhe të përdoret edhe si një makinë normale fotografike.

Postuar te Teknologji. Komentet te Aparat 3D Janë të Mbyllura

Aparat 3D

Panasonic ka hedhur në treg modelin e parë në botë të një aparati fotografik dixhital i aftë të kap imazhe statike tre dimensionale.

Makina fotografike, e quajtur “Lumix DMC-GH2”, i përket një serie me teknologji micro 4/3, një hibrid ndër modelet më të avancuara profesionalë.

Ai ka një aftësi optike prej 16 megapixel. Produkti më i ri i shtëpisë Panasonic mund edhe të përdoret edhe si një makinë normale fotografike.

Postuar te Teknologji. Komentet te Aparat 3D Janë të Mbyllura

Ahh Jokisha Brown

Jokisha Brown është një modele, por jo e zakonshme, pasi ajo është në maje të listës së reperëve, kur bëhet fjalë për realizimin e videoklipeve, ku ajo shihet e veshur në rroba seksi, duke tundur prapanicën e saj mahnitëse dhe duke përdredhur trupin e saj seksi.

Përveç kësaj, Jokisha realizon edhe seanca fotosh për revista të ndryshme për meshkuj, por edhe prezantim të veshjeve të brendshme intimes.


Postuar te Show-Biz. Komentet te Ahh Jokisha Brown Janë të Mbyllura

Ahh Jokisha Brown

Jokisha Brown është një modele, por jo e zakonshme, pasi ajo është në maje të listës së reperëve, kur bëhet fjalë për realizimin e videoklipeve, ku ajo shihet e veshur në rroba seksi, duke tundur prapanicën e saj mahnitëse dhe duke përdredhur trupin e saj seksi.

Përveç kësaj, Jokisha realizon edhe seanca fotosh për revista të ndryshme për meshkuj, por edhe prezantim të veshjeve të brendshme intimes.


Postuar te Show-Biz. Komentet te Ahh Jokisha Brown Janë të Mbyllura

Si do te duket Orinda Huta nuse?

Ajo vetëm ka bërë provë fustanin e nusërisë të cilës i rri shumë bukur dhe më të vërtetë duket një nuse tërheqëse, dhe mund ta shikoni vetë

Këngëtarja nga Shqipëria Orinda Huta duket se ka shijuar veshjen e fustanit të bardhë, por kjo nuk do të thotë që është martuar.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Si do te duket Orinda Huta nuse? Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: