Fillon ta zbuloj trupin Irina Shayk

Modelja ruse, e njohur para së gjithash si e dashura e Cristiano Ronaldo-s, në Madrid pozoi me rastin e promovimit të markës së re të pijeve alkoolike.

Irina Shayk mirë është duke u argëtuar në Spanjë. Modelja ruse, e njohur para së gjithash si e dashura e Cristiano Ronaldo-s, në Madrid pozoi me rastin e promovimit të markës së re të pijeve alkoolike, ndërsa para objektivit të aparatit u paraqit në një fustan rozë i cili ia zbuloi këmbët e saja të gjata.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Fillon ta zbuloj trupin Irina Shayk Janë të Mbyllura

Fillon ta zbuloj trupin Irina Shayk

Modelja ruse, e njohur para së gjithash si e dashura e Cristiano Ronaldo-s, në Madrid pozoi me rastin e promovimit të markës së re të pijeve alkoolike.

Irina Shayk mirë është duke u argëtuar në Spanjë. Modelja ruse, e njohur para së gjithash si e dashura e Cristiano Ronaldo-s, në Madrid pozoi me rastin e promovimit të markës së re të pijeve alkoolike, ndërsa para objektivit të aparatit u paraqit në një fustan rozë i cili ia zbuloi këmbët e saja të gjata.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Fillon ta zbuloj trupin Irina Shayk Janë të Mbyllura

Ben Affleck: Kurre film me Jenniferin

Ben Affleck ka bërë të ditur se kurrë nuk do të bëjë film më bashkëshorten e tij Jennifer Garner.

Aktori 38-vjeçar i “Good Will Hunting”, i cili është i martuar me aktoren Garner qe pesë vjet, besohet të jetë ndjerë i trembur nga aktrimi i përbashkët në film me partneret e jetës reale, pasi që ka në vitin 2003 ka bërë filmin “Gigli” me në atë kohë ish të dashurën Jennifer Lopez.

Aflleck deklaroi për revistën “Us Weekly” se “Jen është një aktore shumë e mirë. Do të ndihesha thellësisht me fat të punoja me të. Por diçka më thotë që njerëzit nuk duan të shohin çiftet e jetës reale bashkë edhe në filma”.
“Mendoj që audiencat e kanë vështirë të anashkalojnë mosbesimin. Ata tashmë dinë shumë gjëra për lidhjen që ti ke me personin tjetër dhe nëse provon ta futesh veten dhe person tjetër në një lidhje të trilluar, mendoj që bëhet mjaft shqetësuese”, kishte deklaruar Affleck për revistën “Time”.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Ben Affleck: Kurre film me Jenniferin Janë të Mbyllura

Ben Affleck: Kurre film me Jenniferin

Ben Affleck ka bërë të ditur se kurrë nuk do të bëjë film më bashkëshorten e tij Jennifer Garner.

Aktori 38-vjeçar i “Good Will Hunting”, i cili është i martuar me aktoren Garner qe pesë vjet, besohet të jetë ndjerë i trembur nga aktrimi i përbashkët në film me partneret e jetës reale, pasi që ka në vitin 2003 ka bërë filmin “Gigli” me në atë kohë ish të dashurën Jennifer Lopez.

Aflleck deklaroi për revistën “Us Weekly” se “Jen është një aktore shumë e mirë. Do të ndihesha thellësisht me fat të punoja me të. Por diçka më thotë që njerëzit nuk duan të shohin çiftet e jetës reale bashkë edhe në filma”.
“Mendoj që audiencat e kanë vështirë të anashkalojnë mosbesimin. Ata tashmë dinë shumë gjëra për lidhjen që ti ke me personin tjetër dhe nëse provon ta futesh veten dhe person tjetër në një lidhje të trilluar, mendoj që bëhet mjaft shqetësuese”, kishte deklaruar Affleck për revistën “Time”.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Ben Affleck: Kurre film me Jenniferin Janë të Mbyllura

Zhvishet edhe Adelina Tahiri

Këngëtarja e re , Adelina Tahiri, sipas fotografive të postuara në Facebook, duket se ka pasur pushime të “nxehta”! Ajo nëpër fotografitë e bëra shfaqet me bikini, duke treguar linjat e saj të bukura dhe tepër seksi.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Zhvishet edhe Adelina Tahiri Janë të Mbyllura

Zhvishet edhe Adelina Tahiri

Këngëtarja e re , Adelina Tahiri, sipas fotografive të postuara në Facebook, duket se ka pasur pushime të “nxehta”! Ajo nëpër fotografitë e bëra shfaqet me bikini, duke treguar linjat e saj të bukura dhe tepër seksi.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Zhvishet edhe Adelina Tahiri Janë të Mbyllura

Raul mallkon Ronaldon

Mesfushori portugez Cristiano Ronaldo, është në presion të madh nga tifozët e Real Madridit. Kjo pasi në katër ndeshjet e zhvilluara këtë edicion nuk ka shënuar asnjë gol, megjithëse shpresat për një gjë të tillë janë të varura më së shumti tek ai. Sipas gazetës spanjolle “Marca”, Ronlado është futbollisti me më së shumti raste te Reali, ka pasur mbi 10 raste mesatarisht për ndeshje, por ka munguar goli dhe kjo ka bërë që tifozët madrilenë të mos kursejnë yllin e tyrë më të madh me fishkëllima.
Mediumet kanë nisur të tallën me të, duke thënë se portugezin e ka mallkuar fanella me numrin 7 që deri në sezonin e kaluar e mbante futbollisti legjendar Raul Gonzalez. Raul u largua këtë verë nga Reali dhe Ronaldo nxitoi të marrë numrin e tij.

Ndryshe, në stinorin e shkuar kur Ronaldo mbante fanellën me numrin 9, ishte gati i pandalshëm, shënoi 33 gola në 35 ndeshje.


Me gjithë presioni i vetmi që tash për tash ka mbrojtur Ronaldon, është mesfushori Xabi Alonso. Ai thotë, se golat e Ronaldos do të vijnë shumë shpejt dhe tifozët duhet të kenë mirëkuptim ndaj tij.
“Ronaldo është futbollisti i njëjtë dhe në çdo ndeshje ka shumë raste, por fatkeqësisht deri më tani ende nuk e ka shijuar golin.


Të gjithë sulmuesit kalojnë nëpër një fazë të tillë dhe tifozët nuk duhet t’i bëjnë presion”, tha Alonso. “Me rëndësi është se Real Madridi po shënon fitore, ndërsa golat e Ronaldos do të vijnë për një kohë shumë të shkurtër”.


Në fakt, Ronaldo 25-vjeçar ishte shumë afër golit në ndeshjen e fundit kundër Real Sociedadit, por gjuajtja e tij nga goditja e lirë u devijua nga mbrojtësi portugez Pepe dhe përfundoi në rrjetë. Me këtë gol Reali edhe arriti të shënonte fitore minimale 2:1 në udhëtim ndaj Sociedadit.


Ronaldo te Reali u transferua në verën e vitit të shkuar nga Manchester Unitedi për një dëmshpërblim rekord prej 94 milionë eurosh. Ai me ekipin madrilen ka kontratë deri në qershorin e vitit 2015.
Postuar te SPORT. Komentet te Raul mallkon Ronaldon Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: