Adelina: As ne mend duet me Tingullin3

Javet e fundit eshte perhapur nje lajm ne shtyp, ne lidhje me nje bashkepunim te mundshem te Adelina Ismajlit dhe Tingulli 3nt.


Ndersa te dy emrat e njohur te muzikesh shqiptare kane bashkepunuar ne te shkuaren, ne kemi mesuar nga burime te aferta me Adelinen se ky lajme eshte i pabaze.Ndoshta fansat e te dy kengetareve kane nisur nje thashethem per ti pare te 2 kengetaret bashke ne skene.

Megjithate na vjen keq qe te ju themi qe midis Adelines dhe Tingulli 3nt per momentin nuk ka asnje projekt konkret


Lexo edhe…

Mos eshte bere pishman Nora Isterfi?

Postuar te Show-Biz. Komentet te Adelina: As ne mend duet me Tingullin3 Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: