Kengetarja e Titanikut shtatezen

Kopertina kanadeze e “7 Jours” ka në qendër të saj Celin Dion, shtatzënë me binjakë që pozon me fytyrën ujë dhe sapun nën shoqërinë e bashkëshortit Renë Angélil, 68 vjec dhe të djalit të tyre René-Charles, 9 vjec.


Zëdhënësi i këngëtares përgënjeshtroi se Celinë ndodhej në spital për probleme me shëndetin.
Binjakët duhet të vijnë në jetë në muajin nëntor.

Postuar te Show-Biz. Komentet te Kengetarja e Titanikut shtatezen Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: